Infolinia: 58 769 77 38 kontakt@biutiq.pl
Koszyk jest pusty

BUBBLE MASK - maseczka bąblująca

 

Wiosenne trendy to zdecydowanie świeżość i naturalność. Piękna, oczyszczona i gładka cera to marzenie niejednej z nas. Osiągnij wymarzony efekt z innowacyjną maseczką bąblującą do twarzy Bubble Mask. 

 

 

Nowy sezon - nowy kosmetyk

 

Gładka i oczyszczona skóra nie musi zależeć tylko od zabiegów w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Za pomocą nowej, oczyszczającej maseczki na tkaninie, Bubble Mask, same możemy zadbać o piękno i świeżość cery. Maska bąbelkowa to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu.

 

Maska w postaci tkaniny, nasączonej serum, które po styczności z powietrzem zmienia się w aktywną piankę, to nowość na polskim rynku kosmetycznym. Dzięki drobnym pęcherzykom tlenu, substancje aktywne - wnikają głęboko w pory, dokładnie je oczyszczając. Dodatkowo, zabieg eliminuje oznaki zmęczenia, pozostawiając skórę odpowiednio dotlenioną i gładką.

 

Bubble Mask zawiera koenzym Q10 oraz witaminy E i A, które dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym, chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 

 

Jak to działa?


Nowoczesna technologia pozwala na to, aby substancje aktywne, zawarte w masce, były doskonale wchłaniane i wnikały nawet w głębokie warstwy skóry. Prawdziwa moc tkwi w formie – nasączonym płacie, który spełnia rolę filtra, stopniowo uwalniając wartościowe składniki.

 

Maseczkę należy aplikować na twarz przez ok. 15-20 min., aby później cieszyć się promiennym wyglądem.

 

Produkt przeznaczony jest do całorocznej pielęgnacji cery normalnej i problemowej. Znakomicie oczyści, zregeneruje, nawilży oraz doda skórze blasku. Bubble Mask zalecana jest również do młodej cery z rozmaitymi problemami oraz do prewencyjnego stosowania, w celu zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się.

 

 

Hit blogerek kosmetycznych!

 

W internecie znajdziemy mnóstwo zdjęć gwiazd i blogerek kosmetycznych, z zaaplikowaną na twarzy maseczką bąblującą. Jest to nie tylko hit "zdjęciowy", ale przede wszystkim kosmetyk oczyszczający, który oprócz wyglądu, zapewni doskonałe efekty pielęgnacyjne. Zatem można mieć dwa w jednym, super selfie i piękną cerę. Sama oceń czy warto!

 

 

 

więcej informacji o produkcie:

https://biutiq.pl/bubble-mask-wygladza-i-regeneruje-w-postaci-nasaczonej-tkaniny.html