Infolinia: 58 769 77 38 kontakt@biutiq.pl
Koszyk jest pusty

Organix Cosmetix

Organix Cosmetix
Organix Cosmetix to linia kosmetyków oparta na unikalnych recepturach zawierających czyste, naturalne i organiczne  składniki, gwarantujące skórze najwyższej jakości ochronę oraz będące źródłem piękna i zdrowia.

Produkty tej linii zawierają ekstrakty rzadkich roślin leczniczych pochodzących z górskich kotlin szwajcarskich Alp, roślin, które tradycyjnie wykorzystywane były do spowalniania procesów starzenia skóry oraz ochrony przeciwzmarszczkowej, ochrony skóry przed reakcjami alergicznymi oraz łagodzenia jej podrażnień.

Receptury oparte zostały na ekstraktach ziół leczniczych, połączonych z organiczną oliwą z oliwek, organicznymi olejami Macadamia i Jojoba, które intensywnie odżywiają i chronią skórę przed utratą jej naturalnego poziomu wilgotności. Dodatkowo organiczne masło Shea oraz Aloes wzbogacają je o działanie łagodzące.

Roślinność wykorzystywana do uzyskiwania ekstraktów wykorzystywanych w linii Organix jest uprawiana w ścisłej współpracy z alpejskimi farmerami. Uprawy te od ponad 20-tu lat prowadzone są zgodnie  z surowymi regulacjami rządowymi, gwarantowanymi i nadzorowanymi przez instutut Bio-Swiss, naturalnymi metodami, które zapewniają brak zanieczyszczenia oraz utrzymanie naturalnego eko systemu.

Wszystkie ekstrakty roślinne zyskały certyfikat Instytutów Bio Swiss oraz ECOCERT
ECOCERT jest najważniejszą organizacją W Europie ustalającą kryteria dla kosmetyków naturalnych i organicznych.