Infolinia: 58 769 77 38 kontakt@biutiq.pl
Koszyk jest pusty

CELQUAT

CELQUAT jest polimerem stworzonym specjalnie, aby chronić kolor włosów farbowanych przed wypłukiwaniem. Jego innowacyjne działanie sprawia, że barwnik wprowadzany wgłąb włosa nie wypłukuje się tak szybko, jak podczas normalnej pielęgnacji. Dzięki temu włosy dłużej zachwycają głęboką, żywą barwą i przez wiele tygodni wyglądają świeżo, jakby niedawno były farbowane.

Skuteczność CELQUAT została potwierdzona licznymi testami Ex Vivo. 

Badania wykonane przez zewnętrzne, niezależne instytucje badawcze na zlecenie koncernu AkzoNobel wykazały, że CELQUAT sprawia, iż farbowane włosy zachowują aż 80% żywego koloru nawet po 7 myciach. Dowiedziono także, że jest on znacznie skuteczniejszy niż substancje aktywne używane w większości profesjonalnych produktów przeznaczonych do ochrony koloru włosów farbowanych. 

CELQUAT jest tak zbudowany, że doskonale rozpoznaje potrzeby włosów i dostosowuje się do nich. Dobroczynne działanie ma także na włosy kręcone. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom znacznie poprawia skręt loków. 
W widoczny sposób nadaje włosom objętość, działając o wiele skuteczniej niż inne polimery zastosowane w większości produktów pielęgnacyjnych. 

(Znak towarowy CELQUAT jest znakiem towarowym koncernu AkzoNobel)